Úvodní stránka A. Stažení a instalace B. Správa uživatelů C. Výuka v softwaru D. Sledování výuky
Stáhněte si návod pro instalaci
a správu softwaru
Edu-learning pro školy (PDF):

Stáhnout návod
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

D. Sledování průběhu výuky - Monitoring

Pro zabezpečenou komunikaci prostřednictvím HTTPS je potřeba nejdříve nainstalovat certifikát zde.

Adresa pro přihlášení do monitoringu:

Uživatelský účet pro manažera vytvořte v nástroji Administrace. Nezapomeňte prosím také manažera přiřadit k některé skupině studentů.

Správa systému edu-learning je založena na rolích administrátora, manažera vzdělávání a studenta. Každý student je přiřazen do skupiny, která může mít svého manažera vzdělávání. Administrátor vytváří manažery v nástroji Administrace a přiřazuje je ke skupinám studentů.

Manažer

Každá skupina studentů může mít svého manažera vzdělávání. Manažer vzdělávání má přístup do systému Monitoring, kde sleduje vzdělávací proces uživatelů, kontroluje plnění lekcí, výsledky testů. Manažer má k dispozici údaje o všech studentech ve skupině, ke které je přiřazen, a všech jejích podskupinách. Administrátor musí pro manažera vytvořit účet (uživatelské jméno a heslo) a přiřadit manažera ke skupině, jinak mu nebude přihlášení do nástroje monitoring umožněno.

Po přihlášení do nástroje Monitoring jsou k dispozici následující sekce:

• Průběh výuky: mesíční a denní přehled plnění úkolů studentů
  • Stav výuky: aktuální % míra splněných úkolů v daných lekcích dle výukových modulů
  • Stav testů: výsledky z testovacích modulů
  • Nezahájená výuka/Dokončená výuka: seznamy studentů dle dokončení/nezahájení výuky
  • Export výuky: možnost exportu výuky pomocí CSV např. do Excelu

Podrobné informace naleznete v návodu Stáhnout návod zde.

Copyright © 2009 EDU 2000 s.r.o.