Úvodní stránka A. Stažení a instalace B. Správa uživatelů C. Výuka v softwaru D. Sledování výuky
Stáhněte si návod pro instalaci
a správu softwaru
Edu-learning pro školy (PDF):

Stáhnout návod
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

C. Výuka v softwaru edu-learning

Spuštění softwaru edu-learning

Ovládání softwaru edu-learning

Po spuštění softwaru Edu-learning se zobrazí dialog pro zadání uživatelského jména a hesla studenta. Pokud má student vytvořen uživatelský účet a přiřazen modul pro výuku dané verze MS Office, tak může pomocí průvodce zvolit modul, lekce a spustit výuku.
Po spuštění lekce se studentovi otevře cvičný dokument přímo v aplikaci MS Office (například Excelu jako na obrázku) a ve spodním pruhu se zobrazí ovládací nástroje výukového softwaru edu-learning.

• 1. Téma obsahuje výukový text shrnující znalosti a dovednosti potřebné pro splnění zadaného úkolu. Před plněním úkolu by si měl student toto téma nejdříve nastudovat.
  • 2. Úkol obsahuje zadání včetně doporučeného postupu.
  • 3. Zadaný úkol se provádí přímo v dané aplikaci Microsoft Office Word, Excel nebo PowerPoint.
  • 4. Nápověda je souhrnem výukových témat celého modulu, kde se student může pohybovat mezi všemi lekcemi, nebo vyhledávat pomocí fulltextového hledání.
ovladani aplikace

Pro řešení problému při práci s výukovým softwarem můžete využit problémy, jejich řešení, často kladené otázky.

Pokračujte v sekci D.Sledování průběhu výuky kliknutím zde.

Copyright © 2009 EDU 2000 s.r.o.