Úvodní stránka A. Stažení a instalace B. Správa uživatelů C. Výuka v softwaru D. Sledování výuky
skoly.edu-learning.cz
Stáhněte si návod pro instalaci
a správu softwaru
Edu-learning pro školy (PDF):

Stáhnout návod
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Problémy a často kladené otázky


Mohu spustit software edu-learning bez nainstalované aplikace Office 2007?

Pro zahájení výuky v softwaru edu-learning si ověřte, že máte nainstalovanou správnou verzi MS Office v češtině. Bez nainstalované aplikace MS Office Vám bude po spuštění aplikace edu-learning umožněno pouze nahlížet do nápovědy aplikace.


Mohu spustit software edu-learning pod jiným národním prostředím než českým?

Pro možnost spuštění všech lekcí softwaru edu-learning si ověřte, že je národní prostředí ve Vašem operačním systému nastaveno na české. V případě používání výukového softwaru edu-learning pod jiným jazykovým prostředím hrozí nemožnost nebo obtíže při plnění některých úkolů. Je třeba nastavit české formátování čísel, měny, času a data a jako jazyk pro programy nepodporující kód Unicode nastavit Češtinu.

Změna národního prostředí v systému Microsoft Windows XP

 • 1. Klikněte na tlačítko Start, dále na položku Nastavení a Ovládací Panely (viz šipka 1).

  uzivatele
 • 2. V zobrazeném dialogovém okně Ovládací panely dvojklikněte na položku Místní a jazykové nastavení - viz šipka 2 (resp. pokud používáte zobrazení ovládacích panelů typu Zobrazení podle kategorií, dvojklikněte na položku Možnosti data, času, místního nastavení a jazyka).

  uzivatele
 • 3. V zobrazeném dialogovém okně Místní a jazykové nastavení vyberte nejprve na kartě Místní nastavení v sekci Standardy a formáty z rozbalovacího seznamu položku Čeština (viz šipka 3).

  uzivatele
 • 4. Dále klikněte v dialogovém okně Místní a jazykové nastavení na kartu Upřesnit a v sekci Jazyk pro programy nepodporující Unicode vyberte z rozbalovacího seznamu položku Čeština (viz šipka 4).

  uzivatele

Změna národního prostředí v systému Microsoft Windows Vista

 • 1. Klikněte na tlačítko Start, dále na položku Nastavení a Ovládací Panely (viz šipka 1).

  uzivatele
 • 2. V zobrazeném dialogovém okně Ovládací panely dvojklikněte na položku Místní a jazykové nastavení - viz šipka 2 (resp. pokud používáte zobrazení ovládacích panelů typu Hlavní ovládací panel, dvojklikněte na položku Hodiny, jazyk a oblast).

  uzivatele
 • 3. V zobrazeném dialogovém okně Místní a jazykové nastavení vyberte nejprve na kartě Formáty z rozbalovacího seznamu Aktuální formát položku Čeština (Česká republika) - viz šipka 3.

  uzivatele
 • 4. Dále klikněte v dialogovém okně Místní a jazykové nastavení, na kartě Správa, na tlačítko Změnit místní nastavení systému (viz šipka 4) a v zobrazeném dialogovém okně Místní a jazykové nastavení vyberte z rozbalovacího seznamu Aktuální místní nastavení systému položku Čeština (Česká republika) - viz šipka 5.

  uzivatele

Mohu spustit software edu-learning pod uživatelským účtem Guest?

Pro spuštění softwaru edu-learning se nepřihlašujte k Vašemu operačnímu systému Windows pod uživatelským účtem Guest. Pokud chcete využívat software edu learning, přihlaste se k operačnímu systému pod jiným uživatelským účtem než účtem Guest.

Copyright © 2009 EDU 2000 s.r.o.